"Welkom bij Delphine, het platform waarop de activiteiten van Rik Elstgeest, Bo Koek, John van Oostrum en Chris Doyle samenkomen. Aan hun muziektheatergezelschap Touki Delphine heeft het Fonds Podiumkunsten in 2017 en voor het Kunstenplan 2021-2024 een meerjarige subsidie toegekend."
Het doel van Stichting Delphine is het realiseren en mogelijk maken van muziek theatrale producties en unieke samenwerking tussen verschillende disciplines zowel nationaal als internationaal.
Touki houdt kantoor in Studio Delphine, vanwaaruit Rik, Bo en Chris aan verschillende projecten werken, waaronder hun eigen bands Eckhardt and the House en Sheila and the Kit. Daarnaast werken zij als muzikanten en geluidskunstenaar mee aan televisie-, film- en theaterprojecten en maken zij er podcasts. John van Oostrum werkt naast Touki ook voor muziektheatergezelschap de Veenfabiek in Leiden.
'n More was vaste productieleider van Touki Delphine
Sinds deze week zijn we van start gegaan voor de nieuwste productie En Route van Dries... lees meer
Na vier weken van (bijna) uitverkochte zalen kunnen we enorm blij en tevreden terugkijken... lees meer